phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Komunikat w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną oraz ogłoszonymi w dniu 13.03.2020 r. ograniczeniami dotyczącymi ruchu granicznego informujemy, że Biuro Podróży i Turystyki Almatur zawiesza ze skutkiem natychmiastowym wszystkie wyjazdy turystyczne do dnia 20.04.2020 r.  Decyzje w sprawie następnych terminów uzależniamy od rozwoju sytuacji i kolejnych decyzji rządowych dotyczących ograniczeń w podróżowaniu.

Z Klientami, którzy mają zarezerwowany wyjazd w okresie do 20.04.2020 r.  będą się kontaktować pracownicy biur, w których dokonano rezerwacji.  Poinformują oni o dalszych krokach, w tym o możliwościach zmiany terminu i kierunku wyjazdu oraz o niezbędnych formalnościach.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy Klienci Almaturu przebywający aktualnie za granicą znajdują się pod opieką naszych pilotów, mają zagwarantowane powroty do kraju, a wszystkie informacje związane z nowymi przepisami przekazujemy im bezpośrednio.

Zgodnie z wprowadzonymi przepisami i zaleceniami nasze stacjonarne biura sprzedaży od dnia 15.03 do czasu wycofania ww. ograniczeń pozostają zamknięte. Z pracownikami będzie będzie można kontaktować się telefonicznie w dni robocze, w godzinach 10.00-16.00. Na bieżąco również będzie możliwy kontakt mailowy oraz poprzez infolinię.

Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo naszych Klientów jest sprawą najważniejszą i dopóki sytuacja nie ulegnie poprawie musimy dostosować się do wprowadzonych ograniczeń, a wyjazdy muszą być wstrzymane. Prosimy o wyrozumiałość z powodu braku możliwości zrealizowania zaplanowanych wyjazdów,  a także utrudnień związanych z pracą naszych biur, w tym trudnym, nie tylko dla turystyki okresie. Mamy nadzieję, że obecne, radykalne działania profilaktyczne spowodują szybkie zakończenie kryzysu związanego z koronawirusem, a podróżowanie stanie się znów bezpieczne.