phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Kursy językowe Wielka Brytania

Brighton - kurs j. angielskiego Junior Campus PLUS

Kod: PAKC


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
12-17
Miejsce wyjazdu:
Lotnisko: Warszawa

8 809 zł

REZERWUJ

Trasa:
Brighton BN1 9GR

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Anglia - Brighton - kurs j. angielskiego Junior Campus PLUS
07.07 - 21.07.201915 dniod 8 809 złRezerwuj
21.07 - 04.08.201915 dniod 8 809 złRezerwuj
28.07 - 11.08.201915 dniod 8 809 złRezerwuj

Zakwaterowanie: w kampusie University of Sussex w pokojach 1-osobowych z łazienką. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 50 GBP/os. zwracana ostatniego dnia jeśli nie zostały wyrządzone szkody.

Wyżywienie: całodzienne: śniadania, pakowany lunch, obiadokolacje (serwowane w szkolnej stołówce). Napoje do posiłków. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Prosimy uwzględnić specyfikę kuchni angielskiej.
 

Transport:

Terminy: 07.07-21.07; 21.07-04.08; 28.07-11.08  przelot samolotem liniowym Lufthansa na trasie Warszawa – Frankfurt - Londyn - Frankfurt – Warszawa - zgodnie z rozkładem lotów:
Wylot z Warszawy o 14:40, przylot do Frankfurtu o 16:25.
Wylot z Frankfurtu o 18:00, przylot do Londynu o 18:40.
Wylot z Londynu o 16:30, przylot do Frankfurtu o 19:05.
Wylot z Frankfurtu o 20:45, przylot do Warszawy o 22:20.
 

Transfer busem z lotniska do Brighton i z powrotem .

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A. KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN.

Opieka rezydenta w trakcie pobytu.

Realizacja programu.

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie i wyżywienie, transport, opiekę rezydenta w trakcie pobytu, program, ubezpieczenie.

CENA NIE OBEJMUJE: programu fakultatywnego, biletów wstępów podczas wycieczek, opłat za przejazdy lokalne, dopłat do nadbagażu, depozytu za zakwaterowanie.

English is fun - na plaży w Brighton Wiek uczestników 12-17 lat Brighton to dynamiczne i pełne energii miasto w Anglii, nad Kanałem La Manche. Od dziesięcioleci Brighton jest najchętniej odwiedzanym nadmorskim kurortem w całej Wielkiej Brytanii. Urok tego małego, ale malowniczego miasta oraz dogodny klimat sprawiają, że cieszy się ono popularnością przez cały rok. Niewątpliwą zaletą Brighton jest bliska odległość od Londynu. Z tego też powodu często nazywane jest „London by the Sea”. Brighton poszczycić się może licznymi galeriami, parkami i muzeami. Jednak jego dumą jest egzotyczna rezydencja Royal Pavilion z XVIII– XIX, przebudowana w stylu hindi. Innymi ciekawymi atrakcjami turystycznymi są molo z wesołym miasteczkiem – Brighton Pier oraz najwyższa na świecie ruchoma wieża widokowa – British Airways i360. Brighton słynie także jako ośrodek kultury i muzyki, a barwne uliczki, przepełnione przytulnymi kafejkami kuszą swym urokiem. PLUS - szkoła założona w 1972r.; szkoła posiada akredytację British Council oraz ABLS. Zajęcia odbywają się w kampusie University of Sussex, położonym około 15 minut pociągiem od centrum Brighton, w bezpiecznym i przyjaznym dla studentów miejscu. Na terenie kampusu studenci mogą z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi. Za niewielką opłatą (ok. 3 GBP) możliwość korzystania z pralni.

Junior Campus (12-17 lat)

Program: 20 lekcji (po 45 minut) języka angielskiego tygodniowo; grupy o mieszanych narodowościach; maksymalnie 15 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania – od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami; test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; materiały edukacyjne w cenie kursu. Szkoła zapewnia bardzo bogaty program zajęć popołudniowych, wieczornych i weekendowych – zajęcia sportowe i rekreacyjne, talent show, dyskoteki, gry i zabawy.


W cenie kursu jedna wycieczka całodniowa (np. Londyn, Cambridge) tygodniowo. Dodatkowo dwa razy w tygodniu półdniowa wycieczka po Brighton.

Dla zainteresowanych możliwość dodatkowych wycieczek fakultatywnych.

 

Przykładowy plan zajęć

1 dzień – przyjazd do Brighton, zakwaterowanie.

2 dzień – zajęcia lekcyjne, po południu zajęcia sportowe; wieczorem dyskoteka.

3 dzień – zajęcia lekcyjne, po południu wycieczka półdniowa do Brighton.

4 dzień – zajęcia lekcyjne, po południu gry i zabawy; wieczorem Talent Show.

5 dzień – zajęcia lekcyjne, po południu Arts&Crafts; wieczorem Quiz Night.

6 dzień – zajęcia lekcyjne; po południu wyjście na plażę; wieczór filmowy.

7 dzień – całodniowa wycieczka do Londynu


 

Sugerowane kieszonkowe w wysokości ok. 200-250 GBP , zabranie adaptera sieciowego (angielskie kontakty) oraz ubrań na każdy rodzaj pogody. Adresy zakwaterowania podajemy zwykle na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy, w celu ułatwienia kontaktu prosimy o podawanie konsultantom sprzedaży adresów poczty elektronicznej (e-mail). Uczestnicy kursu powinni wykazywać się samodzielnością. Biuro nie zapewnia opieki: w drodze do i ze szkoły oraz na i z zajęć pozalekcyjnych. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad panujących w kampusie.

Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania osób niepełnoletnich z lotniska Chopina w Warszawie.

Konieczny ważny paszport.

Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł).

Uwaga Nie znaleziono przystanków!