phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Kursy językowe Wielka Brytania

Bury St Edmunds - kurs j. angielskiego Junior Family BLS

Kod: PAKE


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
11-17
Termin:
30.06 – 13.07.2019
Miejsce wyjazdu:
Lotnisko: Warszawa-Modlin

7 809 zł 7 609 zł

Promocja 3% Wiosenna Promocja

REZERWUJ

Trasa:
8 Springfield Road

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Anglia - Bury St Edmunds - kurs j. angielskiego Junior Family BLS
30.06 - 13.07.201914 dniPromocja 3% 7 809 zł 7 609 zł Rezerwuj

Zakwaterowanie: u rodziny goszczącej, w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-osobowych, w odległości do 30 min. od szkoły. Studenci mieszkający dalej niż 30 minut pieszo od szkoły będą przywożeni do szkoły i odbierani przez rodziny goszczące; jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (gwarantowane przy rezerwacji min. 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu).

Wyżywienie: całodzienne: śniadania, pakowany lunch i obiadokolacje. Prosimy uwzględnić specyfikę kuchni angielskiej.

Transport: przelot na trasie Warszawa Modlin – Londyn Stansted - Warszawa Modlin zgodnie z rozkładem lotów (rozkład lotów będzie podany w późniejszym terminie).

Transfer busem z lotniska do Bury St Edmunds i z powrotem.

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A. KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN

Opieka rezydenta w trakcie pobytu.

Realizacja programu.

CENA OBEJMUJE: Zakwaterowanie i wyżywienie, transport, opiekę rezydenta w trakcie pobytu, program, ubezpieczenie.

CENA NIE OBEJMUJE: Dodatkowego programu fakultatywnego organizowanego przez rezydenta, dopłat do nadbagażu.

Z angielskim na historycznym szlaku Wiek uczestników 11-17 lat Bury St Edmunds to prawdziwe angielskie, niezwykle malownicze 40 000 tysięczne miasteczko w hrabstwie Suffolk, oddalone zaledwie 40 kilometrów od Cambridge. Jest to jedno z najstarszych miast w Anglii, odgrywające bardzo ważną wolę w historii kraju. W centrum miasta znajdują się ruiny opactwa, gdzie został pogrzebany król Edmund, władca Anglii Wschodniej, zabity przez wikingów w 869 roku, a w kościele St Mary’s pochowana została siostra króla Henryka VIII. Bury St Edmunds łączy w sobie piękno średniowiecznej architektury z elegancją czasów georgiańskich. Miasto i najbliższa okolica to bardzo spokojne i bezpieczne miejsce, idealne dla osób,, które nie lubią zgiełku wielkiego miasta, a jednocześnie chcą mieć stały dostęp do kultury i rozrywki. Szkoła BLS English powstała w 1995r.; posiada akredytację British Council oraz jest członkiem EnglishUK. Szkoła oferuje nowocześnie wyposażone sale lekcyjne oraz bezpłatny dostęp do internetu(Wi-Fi). Zajęcia odbywają się w przepięknym wiktoriańskim budynku oddalonym około 7 minut spacerem od centrum miasta i lokalnego centrum handlowego. W pobliżu szkoły znajduje się także nowoczesny kompleks sportowo – rekreacyjny z kinem, kręgielnią, kawiarniami i restauracjami.

Junior Course (11-17 lat)

Program: 21 lekcji (po 60 minut) języka angielskiego tygodniowo; grupy o mieszanych narodowościach; maksymalnie 15 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania – od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami (native speakers); test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; materiały edukacyjne w cenie kursu. Szkoła zapewnia bogaty i urozmaicony program zajęć popołudniowych i wieczornych – zajęcia sportowe i rekreacyjne, dyskoteki, gry i zabawy.

W cenie kursu jedna wycieczka całodniowa (np. Londyn, Norwich, Cambridge) oraz dwie wycieczki półdniowe (np: Ipswich, Cambridge, West Stow).

 

Przykładowy plan zajęć


1 dzień – przylot do Londynu, transfer do Bury St Edmunds, zakwaterowanie.


2 dzień – Orientation Tour i zapoznanie z głównymi punktami orientacyjnymi miasta; wieczorem Treasure Hunt.


3 dzień – zajęcia sportowe; wieczorem British food evening.


4 dzień – półdniowa wycieczka do Cambridge.


5 dzień – zajęcie Art And Crafts; wieczorem wyjście do kręgielni.


6 dzień – zajęcia sportowe; wieczorem dyskoteka.


7 dzień – całodzienna wycieczka do Londynu – zwiedzanie głównych atrakcji miasta.

Sugerowane kieszonkowe w wysokości ok. 150-200 GBP; zalecamy zabranie adaptera sieciowego (angielskie kontakty) oraz ubrań na każdy rodzaj pogody. Adresy zakwaterowania podajemy zwykle na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy, w celu ułatwienia kontaktu prosimy o podawanie konsultantom sprzedaży adresów poczty elektronicznej (e-mail). Uczestnicy kursu powinni wykazywać się samodzielnością w związku ze specyfiką zakwaterowania u rodzin goszczących. Biuro nie zapewnia opieki: w drodze do i ze szkoły oraz zajęć pozalekcyjnych. Pobyt w rodzinie goszczącej wymaga dostosowania się do jej sposobu życia i przestrzegania panujących w niej zasad. Prosimy o zgłaszanie konsultantom sprzedaży informacji dotyczących alergii lub wymaganej specjalnej diety (np: wegetariańskiej, bezglutenowej, itp.). Potwierdzenie diety możliwe jest po uzgodnieniu ze szkołą językową i wiąże się z dodatkową opłatą (150 zł za tydzień).

Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania osób niepełnoletnich z lotniska.

Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty.

Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł).

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Warszawa-Modlinplaceul. Gen. Wiktora Thommee 1a Nowy Dwór Mazowiecki, Port Lotniczy Warszawa-Modlin0,00 zł