phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Kursy językowe Cypr

Episkopi - kurs j. angielskiego Junior Residence EIC

Kod: PAKM


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
10-17
Miejsce wyjazdu:
Lotnisko: Warszawa

6 309 zł 6 109 zł

Promocja 3% Wiosenna promocja

REZERWUJ

Trasa:
Episkopi

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Cypr - Episkopi - kurs j. angielskiego Junior Residence EIC
05.07 - 20.07.201916 dniod 6 409 złRezerwuj
26.07 - 10.08.201916 dniPromocja 3% 6 309 zł 6 109 zł Rezerwuj

Zakwaterowanie: Episkopiana Hotel*** – hotel położony w miejscowości Episkopi – 5 minut spacerem od szkoły, 5 minut jazdy busem od plaży (hotel zapewnia bezpłatne transfery). Zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych z klimatyzacją, łazienką, balkonem, TV-Sat, suszarką. Do dyspozycji uczestników: basen, darmowe wi-fi w recepcji hotelu, kafejka internetowa (płatna).
http://www.episkopianahotel.com/
Wyżywienie: całodzienne (śniadania, lunch i obiadokolacje) w formie bufetu. Napoje do posiłków. Pierwszy posiłek: śniadanie w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: kolacja w dniu wyjazdu.
Transport: przelot samolotem linii LOT na trasie Warszawa – Larnaca – Warszawa (zgodnie z rozkładem lotów):
Wylot z Warszawy o 22:30, przylot na Cypr o 02:55.
Wylot z Cypru o 03:40, przylot do Warszawy o 06.15.
Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku im F. Chopina w Warszawie, przy stanowisku Almaturu. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania dzieci z lotniska w Warszawie.
Transfer busem z/na lotnisko na Cyprze.
Ubezpieczenie: KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN.
Opieka rezydenta w trakcie całego pobytu. Realizacja programu.

Nauka angielskiego na Wyspie Afrodyty Wiek uczestników 11 - 17 lat Cypr leży w najcieplejszym rejonie Morza Śródziemnego, a jego plaże i wody należą do najczystszych na świecie. Tu słońce świeci ponad 300 dni w roku. Unosząca się w powietrzu atmosfera sjesty sprawia, że życie toczy się nieśpiesznie, pogodni i uśmiechnięci mieszkańcy siedzą w kawiarniach, obserwują życie na ulicach i placykach. Cypr zapewnia bezpieczeństwo, relaks, piękne plaże i widoki, słońce, doskonałą kuchnię i rodzinną atmosferę, muzykę i taniec, a oprócz tego bogactwo historii starożytnej Grecji, Rzymu i Bizancjum. To właśnie jedną z cypryjskich plaż wybrała sobie bogini Afrodyta na miejsce swoich narodzin. Wiele lat historii wpływów brytyjskich sprawiło, że angielski jest tutaj powszechnie znany i używany. Trudno sobie wyobrazić bardziej klimatyczne i słoneczne miejsce na naukę języka angielskiego. Naucz się języka czerpiąc radość z przebywania z pogodnymi Cypryjczykami, kosztując pysznej, śródziemnomorskiej kuchni, ciesząc się słońcem i błękitem morza! Szkoła English In Cyprus posiada akredytację cypryjskiego Ministerstwa Edukacji i jest członkiem ELSAC (English Language School Association of Cyprus)

Program: 20 lekcji (po 45 minut) języka angielskiego tygodniowo; grupy o mieszanych narodowościach, maksymalnie 15 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami BA (native speakers); test kwalifikacyjny; materiały edukacyjne; certyfikat ukończenia kursu; bogaty program zajęć pozalekcyjnych, zajęcia na basenie (zumba, fashion, aerobik, itp.), gry, zabawy, rozgrywki i zajęcia sportowe, dyskoteki, pokazy filmów, plażowanie. W cenie kursu: jedna całodniowa i jedna półdniowa wycieczka w tygodniu (np. zwiedzanie Nikozji, Limassol, skała Afrodyty, rejs statkiem po morzu).

Przykładowy plan zajęć pozalekcyjnych:

1 dzień: (sobota) – przylot na Cypr, transfer do hotelu, zakwaterowanie, wieczór integracyjny.
2 dzień: (niedziela) – rejs statkiem po morzu (skała Afrodyty, port w Pafos, antyczne mozaiki w House of Dionysus).
3 dzień: zajęcia na basenie „zumba dance”, wieczorem pokaz filmów.
4 dzień: plażowanie nad morzem, po południu gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka), wieczorem dyskoteka „fancy dress”.
5 dzień: zajęcia na basenie – „fashion show”, wieczorem „Einstein quiz night”.
6 dzień: po południu gra „Treasure Hunt”, wieczorem „karaoke”.
7 dzień: zajęcia na basenie (aerobik), wieczorem dyskoteka „salsa night”.
8 dzień: wycieczka całodniowa do Nikozji – zwiedzanie głównych atrakcji miasta.
9 dzień: plażowanie nad morzem, po południu spacer po Limassol lub opcjonalne wycieczki do Waterparku lub Ayia Napy.

CENA NIE OBEJMUJE: dodatkowo płatnego programu fakultatywnego, dopłat do nadbagażu. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na długość poszczególnych terminów oraz godziny wylotów i przylotów. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania dzieci z lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Sugerowane kieszonkowe w wysokości ok. 150 EUR na wydatki własne i dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne. Niezbędne nakrycie głowy oraz ochronny krem do opalania z wysokim filtrem oraz zabranie adaptera sieciowego (angielskie kontakty).Konieczny ważny paszport. Prosimy o zgłaszanie sprzedawcom informacji odnośnie alergii lub wymogu specjalnej diety (np. wegetariańskiej). Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty.

Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł).

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
WarszawaLotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 10,00 zł
WarszawaLotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 10,00 zł