phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Kolonie i obozy Gruzja

Gudauri - obóz narciarski ABC Freeride

Kod: PGOG


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
12-18
Miejsce wyjazdu:
Lotnisko: Warszawa

3 569 zł 3 269 zł

Promocja 8% Promocja First Moment

REZERWUJ

Trasa:
Gudauri

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Gruzja - Gudauri - obóz narciarski ABC Freeride
15.01 - 23.01.20219 dniPromocja 8% 3 569 zł 3 269 zł Rezerwuj
29.01 - 06.02.20219 dniPromocja 8% 3 569 zł 3 269 zł Rezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 6 noclegów. Hotel Veranda ***. Pokoje 2-,3-,4- osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, narciarnia. Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje w formie bufetu Pierwszy posiłek: śniadanie w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiadokolacja w dniu wyjazdu. Transport: transfer z/na lotnisko, bezpłatny ski bus do pierwszego wyciągu narciarskiego. Ubezpieczenie: Signal Iduna. Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.

Gudauri - cieszący się coraz większą popularnością gruziński ośrodek narciarski położony w sercu Kaukazu. Trasy zjazdowe znajdują się na wysokości powyżej 2000 m n.p.m. Średni czas trwania sezonu zimowego to ok. 130 dni rocznie. Wszystkie stoki leżą powyżej granicy lasów. Gudauri uchodzi za jeden z najlepszych ośrodków dla „free-riderów” w Europie. Na miłośników narciarstwa i snowboardu czekać będzie 57 km tras o różnym poziomie zaawansowania. Do obsługi turystów przygotowanych jest 18 wyciągów w tym 4 gondolowe, 7 krzesełkowych oraz 7 orczykowych. Pakujcie energię, uśmiech oraz sprzęt i ruszajcie z nami ku nowej przygodzie. www.gudauri.info.

Obóz narciarski „ABC Freeride” (12-18 lat)

Obóz przeznaczony dla narciarzy, którym jazda tylko po wyznaczonych i przygotowanych trasach już nie wystarcza. Podczas zajęć na stoku znajdziemy złoty środek między doskonaleniem jazdy na oznaczonych szlakach narciarskich, jak również poza nimi. Podczas zajęć podszkolimy technikę jazdy, przedstawimy podstawy teoretyczne jazdy poza trasami, a następnie hej przygodo w świeżym puchu. Wszystkie zajęcia będą realizowane przy zachowaniu maksymalnych środków bezpieczeństwa. Prowadzącymi grupę będą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w jeździe freeride. Zajęcia na stoku odbywać będą się w wymiarze 4,5h/dziennie. Wieczorami oferujemy specjalistyczne wykłady, pokazy filmów narciarskich oraz wspólny program sportowo-rekreacyjny.

Przykładowy program:

Dzień 1: 20:25 - zbiórka na Lotnisku im. Chopina w Warszawie, punkt „Meeting Point” przy strefie odpraw D. 22:25 - wylot samolotem LOT do Tibilisi.

Dzień 2: 05:00 - czasu lokalnego przylot do Tibilisi (lot przewidywany jest na 3 godziny 35 minut. Transfer do Gudauri wynajętym dla naszej grupy busem, czas na odpoczynek, zakwaterowanie, spacer po okolicy, turniej gier planszowych.

Dzień 3: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania, wieczorem wykłady o tematyce narciarskiej i snowboardowej (historia dyscyplin, ewolucja sprzętu narciarskiego/snowboardowego, nowinki techniczne oraz trendy obowiązujące współcześnie w nauczaniu).

Dzień 4: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, filmowanie wybranych przejazdów. Wieczorem turniej gier na konsoli oraz analiza video nagrań z zajęć programowych.

Dzień 5: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe. Po południu zajęcia z ABC serwisowania sprzętu narciarskiego/snowboardowego, igrzyska sportowe.

Dzień 6: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe. Po południu/wieczorem drużynowy quiz z wiedzy sportowej, mecz piłkarski narciarze vs. Snowboardziści.

Dzień 7: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, filmowanie wybranych przejazdów. Po południu analiza video z zajęć programowych oraz gra terenowa.

Dzień 8: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, zawody sportowe w slalomie gigancie. Wieczorem podsumowanie obozu, rozdanie nagród. Około 23:00 wyjazd busem na lotnisko w Tibilisi

Dzień 9: 05:50 - czasu lokalnego wylot samolotu, przylot do Warszawy 06:45.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie: 6 noclegów. Hotel Veranda ***. Pokoje 2-,3-,4- osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, narciarnia. 

Informacje dodatkowe

Cena karnetu: 165 PLN/6dni (kwoty bazujące na cenniku z sezonu 19/20, aktualne ceny dostępne będą od 13.09.2020). Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarskiego/snowboardowego: ok. 15 PLN/6 dni/komplet. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kask ochronny, który jest obowiązkowy, stroje do zajęć sportowych na świeżym powietrzu, dwie pary rękawic narciarskich, przynajmniej 3 pary skarpet narciarskich, 2 pary butów, latarki. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną zmianę ceny przelotu samolotem oraz zmianę kosztu karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski. Cena nie obejmuje dopłaty za przelot samolotem na linii Warszawa-Tibilisi oraz Tibilisi-Warszawa - 1320 PLN (cena zawiera przelot sprzętu narciarskiego).

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Warszawaplaceul. Żwirki i Wigury 1, Lotnisko Chopina w Warszawie1 320,00 zł
Warszawaplaceul. Żwirki i Wigury 1, Lotnisko Chopina w Warszawie1 320,00 zł

Trasa