phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Kolonie i obozy Polska

Kluszkowce - obóz snowboardowy

Kod: PPKO


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
12-18
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

1 349 zł 1 249 zł

Promocja 7% Promocja First Moment

REZERWUJ

Trasa:
Kluszkowce

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Kluszkowce - obóz snowboardowy
16.01 - 23.01.20218 dniPromocja 7% 1 349 zł 1 249 zł Rezerwuj
23.01 - 30.01.20218 dniPromocja 7% 1 349 zł 1 249 zł Rezerwuj
30.01 - 06.02.20218 dniPromocja 7% 1 349 zł 1 249 zł Rezerwuj
06.02 - 13.02.20218 dniPromocja 7% 1 349 zł 1 249 zł Rezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Pensjonat Willa Pienińska (https://www.willa.pieniny.net.pl). Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV - Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, narciarnia, sala telewizyjno/rekreacyjna. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: autokar turystyczny. Ubezpieczenie: Signal Iduna. Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.

Kluszkowce - jest to mała, malownicza wieś w województwie małopolskim z jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w kraju - „Czorsztyn Ski”. Znajduje się on na górze Wdżar, z której szczytu rozpościerają się magiczne widoki na m.in.: Pieniny, Gorce, Tatry oraz Beskid Sądecki. Od „stolicy polskich Tatr” - Zakopanego dzielić nas będzie 45 km. Pasjonaci „białego szaleństwa” będą mieli do dyspozycji ok. 5 km bardzo dobrze przygotowanych tras (sztuczne naśnieżanie), 8 wyciągów, w tym 2 krzesełkowe oraz 9 tras narciarskich od bardzo łatwych do średnio trudnych. Początkujący, jak i zaawansowani narciarze/snowboardziści korzystać będą z tras dostosowanych do ich umiejętności, ambicji. W ośrodku „Czorsztyn Ski” możliwa jest również jazda wieczorami przy sztucznym oświetleniu. www.czorsztyn-ski.com.pl

Obóz snowboardowy (12-18 lat)

Oferta skierowana do wszystkich pasjonatów  snowboardu. Osoby stawiające pierwsze kroki na stoku, jak i specjaliści w „białych dyscyplinach” znajdą tu ciekawe i rozwijające zajęcia. Szkolenia odbywać będą się w wymiarze 5h/dziennie. Podczas ich trwania nie zabraknie zabawy, rywalizacji, ale przede wszystkim nauczania zgodnego z najnowszymi wytycznymi Polskiego Związku Snowboardu. Podczas obozu planujemy organizacje części zajęć na specjalnie wynajętej trasie tylko dla naszej grupy. W trakcie szkoleń planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu wynosi 15-20 PLN. Zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich autokarem/busem Almaturu, który podczas trwania obozu jest do dyspozycji naszej grupy. Dodatkowo po zajęciach narciarskich/snowboardowych realizujemy program sportowo-rekreacyjnego. Każdego dnia czeka na nas coś ciekawego.

Przykładowy program:

Dzień 1: Przyjazd do pensjonatu w godzinach wieczornych. Kolacja, spotkanie organizacyjne z instruktorami/wychowawcami, rozdanie karnetów narciarskich. Prezentacja programu obozu oraz sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego/snowboardowego uczestników wyjazdu.

Dzień 2: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania, wieczorem wykłady o tematyce narciarskiej i snowboardowej (historia dyscyplin, ewolucja sprzętu narciarskiego/snowboardowego, ABC pierwszej pomocy na stoku, nowinki techniczne oraz trendy obowiązujące współcześnie w nauczaniu).

Dzień 3: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, filmowanie wybranych przejazdów. Po południu gra terenowa na stoku narciarskim. Wieczorem turniej gier planszowych oraz analiza video nagrań z zajęć programowych.

Dzień 4: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe na wynajętej dla naszej grupy trasie. Dla zainteresowanych będzie istniała możliwość jazdy na tyczkach. Po południu zajęcia z ABC serwisowania sprzętu narciarskiego/snowboardowego, igrzyska sportowe, a dla chętnych wyjazd do Term Bania w Białce Tatrzańskiej.

Dzień 5: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe. Po południu/wieczorem drużynowy quiz z wiedzy sportowej oraz jazda na stoku przy sztucznym oświetleniu.

Dzień 6: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe na wynajętej dla naszej grupy trasie, filmowanie wybranych przejazdów. Po południu wycieczka do Zakopanego, analiza video z zajęć programowych oraz losowanie kolejności startu w zawodach narciarskich/snowboardowych.

Dzień 7: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, zawody sportowe w slalomie gigancie. Wieczorem podsumowanie obozu, rozdanie nagród oraz przedstawienie planu na dzień wyjazdu.

Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd z pensjonatu.

Zakwaterowanie

7 noclegów. Pensjonat Willa Pienińska (https://www.willa.pieniny.net.pl). Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV - Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, narciarnia, sala telewizyjno/rekreacyjna. 

Program fakultatywny

- wycieczka do Term Bania w Białce Tatrzańskiej - ok. 35 PLN.

Informacje dodatkowe

Cena karnetu: młodzież w wieku 11-15 lat - 450 PLN/6dni, starsi - 510 PLN/6dni (kwoty bazujące na cenniku z sezonu 19/20, aktualne ceny dostępne będą od 13.09.2020). Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarskiego/snowboardowego: ok. 45 PLN/dzień/komplet. W przypadku złych warunków złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kask ochronny, który jest obowiązkowy, stroje kąpielowe, stroje do zajęć sportowych na świeżym powietrzu, dwie pary rękawic narciarskich, przynajmniej 3 pary skarpet narciarskich, 2 pary butów, latarki. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodki narciarskie oraz zmianę ceny wejścia na Termy Bania. Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztu karnetu oraz kaucji zwrotnej za karnet w wysokości 10 PLN.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy-200,00 zł
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy-200,00 zł
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy-200,00 zł
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy-200,00 zł

Trasa