phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Kolonie i obozy Polska

Rowy - TechCamp

Kod: OPOR


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
9-17
Termin:
12.08 – 22.08.2020
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

1 699 zł 1 599 zł

Promocja 6% Promocja

REZERWUJ

Trasa:
Rowy

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Rowy - TechCamp
12.08 - 22.08.202011 dniPromocja 6% 1 699 zł 1 599 zł

Program

Zakwaterowanie: 10 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser wydawany przy obiedzie) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane przez kelnerów do stolików, z możliwością dokładek. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant za obiad na drogę powrotną (2 kanapki, 0,5 litra wody, owoc). Uwzględniając czas podróży prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup dodatkowych posiłków i napoi w trakcie podróży. Możliwość zamówienia diet: wegetariańskiej lub bezglutenowej za dopłatą 150 PLN.
Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN. Bilety wstępu.
Opieka pedagogiczna i ratownika na plaży. 
Realizacja programu.

TechCamp Drony i Hoverboard (9-17 lat) Rowy to nasz TechCamp, czyli obozy nowych technologii. Zespół instruktorów, animatorów i wychowawców sprawi, że nie będziesz miał czasu na nudę. Dodatkowo polecamy skorzystanie z programu fakultatywnego.

Skomponuj swój własny TechCamp. Wybierz 2 bloki spośród proponowanych poniżej:
Roboty Lego – tworzenie konstrukcji robotów oraz ich programowanie tak, by można było nimi sterować. To najbardziej zaawansowane zestawy Lego. Zabawa nimi to pierwszy krok do świata programowania.
Drony – zajęcia z pilotowania dronów podczas których poznajemy budowę drona oraz techniki pilotowania, nauczymy się jak bezpiecznie korzystać z tych urządzeń, zrealizujemy treningi startów i lądowań, utrzymanie w zawieszeniu, lot z przeszkodami. 
Gaming – zajęcia prowadzone na konsolach PS4 i XBOX ONE z wykorzystaniem kompletu kontrolerów, ekranów LCD oraz projektora z dużym ekranem. Treningi, rozgrywki oraz turnieje w najlepszych grach. 
Hoverobard – zajęcia z jazdy na hoverboardach podczas których zrealizujemy instruktarz z zasad bezpieczeństwa, naukę podstawowych oraz trudniejszych manewrów.

Ponadto program turystyczny: Ustka – wycieczka do Ustki, podczas której zwiedzimy miasto, wejdziemy na latarnię morską oraz odbędziemy rejs statkiem po Bałtyku lub w przypadku niesprzyjającej pogody odwiedzimy Bunkry Bluchera. Słowiński Park Narodowy – wycieczka rowerowa do Słowińskiego Parku Narodowego. Ponadto gry i zabawy integracyjne, konkursy, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka.

 

Zakwaterowanie

10 noclegów w Ośrodku Wczasowym „Trojak” w Rowach (w terminie 23.08-30.08 turnus 7 noclegowy). Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe oraz pokoje typu studio (3+3). Wszystkie pokoje z łazienkami. Teren ośrodka ogrodzony i całodobowo dozorowany. Ośrodek oddzielony od morza pasem lasu, przez który prowadzi ścieżka na piękną, piaszczystą plażę (ok. 500 metrów). Taka sama odległość dzieli ośrodek od jeziora Gardno. Dużym atutem jest bliskość Słowińskiego Parku Narodowego. W ośrodku wypożyczalnia rowerów, z której uczestnicy korzystają bezpłatnie podczas wycieczek rowerowych.

Program fakultatywny

Wycieczka do Aquaparku w Jarosławcu – 75 PLN. 
Wycieczka do Parku Wodnego w Słupsku – 75 PLN. 
Wycieczka do Parku Wodnego w Darłowie – 75 PLN.

Informacje dodatkowe

Kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników.
Cena nie obejmuje dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz opłat za program fakultatywny. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą: strój kąpielowy, ręcznik na plażę, klapki, mały plecak na wycieczki, kurtkę przeciwdeszczową, dres, nakrycie głowy i krem z filtrem.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 19.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 07:00. 
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.30, wyjazd nie później niż o godz. 06.45.

Miejsca wsiadania

Uwaga Nie znaleziono przystanków!

Trasa