phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Kursy językowe Malta

Kurs j. angielskiego - 10 lekcji po 45 min - IELS

Kod: PMCO


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
od 10
Termin:
08.03 – 12.03.2021
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

300 zł

REZERWUJ

Trasa:
Sliema

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Almatur on-line - Kurs j. angielskiego - 10 lekcji po 45 min - IELS
08.03 - 12.03.20215 dniod 300 złRezerwuj

Program

Program i świadczenia:

- 10 lekcji po 45 min;

- Grupy polskie zamknięte;

- Maksymalnie 8 osób w grupie;

- Minimalna liczba 6 osób w grupie;

- Zróżnicowany poziom nauczania od elementary do advanced;

- Wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami TEFL i EFL;

- Test kwalifikacyjny; materiały edukacyjne;

- Certyfikat ukończenia kursu renomowanej szkoły IELS.

KURSY JĘZYKOWE ONLINE W RENOMOWANYCH SZKOŁACH ZAGRANICZNYCH Kurs on-line w zagranicznej szkole językowej to w obecnym czasie bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnego kursu językowego. Kurs on-line odbywa się indywidualnie lub w bardzo małych grupach i realizowany jest według takiego samego programu nauczania jaki obowiązuje na kursach stacjonarnych. Uczestnik w czasie zajęć językowych kontaktuje się z nauczycielem i pozostałymi uczestnikami kursu za pomocą platformy edukacyjnej udostępnionej przez szkołę. Oferta kursów on-line skierowana jest do osób, które w sposób bezpieczny i wygodny chcą rozwijać swoje umiejętności językowe poprzez kontakt i komunikację z lektorem oraz innymi uczestnikami. Współczesne technologie dostarczają uczestnikom wiele opcji nauki zdalnej, która może być realizowana bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko stabilny dostęp do internetu i komputer, tablet lub smartfon z kamerą. Kurs on-line realizowany jest przez szkołę IELS, która posiada akredytację maltańskiego Ministerstwa Edukacji oraz jest członkiem ALTO (Association of Language Travel Organisations), FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations of Malta) i jest jedyną szkołą językową na Malcie, która zapewnia profesjonalne szkolenie dla nauczycieli posiadających kwalifikacje DELTA, co gwarantuje wysoki poziom standardów akademickich. Szkoła oferuje szeroki zakres kursów języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych.

Kurs j. angielskiego On-line - 10 lekcji po 45 min - grupy 6-8 osób - IELS - wiek 10 +

Kurs on-line: Genera English - lekcje grupowe - 6-8 uczniów z wykwalifikowanym nauczycielem szkoły IELS - native speaker

10 lekcji po 45 min
Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli (native speakers) z certyfikatami TEFL i EFL.Nauka zdalna. Lekcje odbywają się interaktywnie w zamkniętych grupach polskich, w wirtualnych klasach. Taka forma nauczania zapewnia możliwość wykorzystywania języka angielskiego w praktyce. Treść lekcji dostosowana jest do wieku uczestników, lekcje prowadzone są w sposób  interesujący i zabawny, obejmujący m.in. pisanie, pracę z tekstem, słuchanie, rozwiązywanie quizów, dzielenie się opiniami z innymi uczestnikami.

Zajęcia odbywają się: (poniedziałek-piątek) w godzinach 12:30-18:00 - Szczegółowa dostępność i harmonogram lekcji zostanie ustalona po zakupie lekcji i będzie zależna od dostępności nauczycieli i dostosowana w miarę możliwości do wymagań uczniów.

Uwaga - Minimalna liczba osób w grupie, aby grupa powstała to 6 osób.

Informacje dodatkowe

Procedura i wymagania techniczne:

- Kurs przeznaczony dla grup 6-8 osobowych o podobnym poziomie j. angielskiego.

- Dostaniecie Państwo na podanego maila szczegółową procedurę zapisu, sciągnięcia aplikacji zoom i rejestracji.

- Na potwierdzenie dostępności danego kursu i konieczność przygotowania nauczyciela, przeprowadzenie ewentualnego egzaminu sprawdzającego poziom angielskiego potrzebujemy min. 48 h (po zalożeniu rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny ze swoim sprzedawcą).

- Zajęcia odbywają się: (poniedziałek-piątek) w godzinach 12:30-18:00 - Szczegółowa dostępność i harmonogram lekcji zostanie ustalona po zakupie lekcji i będzie zależna od dostępności nauczycieli i dostosowana w miarę możliwości do wymagań uczniów.

- Uwaga - Minimalna liczba osób w grupie, aby grupa powstała to 6 osób.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa