phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Wczasy Polska

Janów Lubelski -wczasy - Sylwester 2020 - pokój 3,4 osobowy

Kod: LPWS


Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

1 138 zł

REZERWUJ

Trasa:
Janów Lubelski

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę

Program

Zakwaterowanie: 3 noclegi w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienka i TV. Wyżywienie 3 x dziennie w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu.  Ubezpieczenie:  Signal Iduna S.A.

Janów Lubelski to niewielkie miasteczko położone w zachodniej części Roztocza, otoczone jednym z największych kompleksów leśnych w Polsce - Puszczą Solską. Wczasy w Janowie Lubelskim to idealne rozwiązanie zarówno dla osób pragnących wyciszyć się i pooddychać świeżym powietrzem jak i dla rodzin z dziećmi. Na terenie Ośrodka Almatur korzystać można z zaplecza sportowo-rekreacyjnego, sauny i jacuzzi, stołów do tenisa, kortu tenisowego, wypożyczalni rowerów. Dla dzieci niewątpliwą atrakcją będzie położony nieopodal Ośrodka Park Rekreacji "Zoom Natury" wraz laboratoriami edukacyjnymi, park linowy, siłownie na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się teren do zajęć paintball, Ośrodek Jeździecki Karino, Ośrodek Edukacji Przyrodniczej. Walory Kompleksu Parku Krajobrazowego Lasów Janowskich podziwiać można podczas wycieczek pieszych, rowerowych, wypraw samochodami terenowymi, spływów kajakowych i rajdów konnych. Dobrą alternatywą mogą być także krótkie wycieczki do tzw. trójkąta turystycznego - Nałęczów-Kazimierz Dolny-Puławy, Zamościa zwanego Padwą Północy czy też słynnego Sandomierza. Warto wybrać się do Lublina i Muzeum w Kozłówce lub na malownicze Roztocze.

Zakwaterowanie

Położony na terenie kompleksu leśnego Ośrodek Wypoczynkowy "ALMATUR" posiada 50 miejsc noclegowych w pawilonie  hotelowym. Pokoje 2-3-4- osobowe z łazienkami i TV.  Teren Ośrodka jest ogrodzony i dozorowany . Ośrodek posiada stołówkę, bezpłatny parking, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnię rowerów, mini-SPA (jacuzzi, sauna), stoły do tenisa, kort tenisowy,  plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, dostęp do Wi-Fi w recepcji hotelowej. W odległości ok. 200 m znajduje się zalew ze ścieżkami spacerowymi, rowerowymi, siłowniami na świeżym powietrzu.

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, wprowadziliśmy zalecane procedury, które minimalizują zagrożenie podyktowane zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i zapewnią bezpieczny wypoczynek. Obiekty znajdujace się na terenie Ośrodka są regularnie odkażane i dezynfekowane.

 

Program fakultatywny

W czasie pobytu istnieje możliwość  skorzystanie z ogniska z pieczonymi kiełbaskami - 15 zł/osoba, wyprawy samochodami terenowymi- 35 zł/osoba.

 

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie w dniu 31.12.2020  od godziny 15:00, wykwaterowanie w dniu 03.01.2021  do godziny 14:00.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa