phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Wczasy Polska

Kluszkowce - wczasy rodzinne górska przygoda

Kod: PPLK


Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

3 398 zł

REZERWUJ

Trasa:
Kluszkowce

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Kluszkowce - wczasy rodzinne górska przygoda
26.06 - 06.07.202111 dniod 1 699 zł

Program

Zakwaterowanie: 10 noclegów. Pensjonat Willa Jaroszówka. Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV - Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, sala telewizyjno/rekreacyjna. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu, lunch, serwowane obiadokolacje. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Ubezpieczenie: Signal Iduna. Opieka pilota/animatora/wychowawcy. Realizacja programu.

Kluszkowce - jest to mała, malownicza wieś w województwie małopolskim położona w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego. Znajduje się tu Góra Wdżar, z której szczytu rozpościerają się magiczne widoki na m.in.: Pieniny, Gorce, Tatry oraz Beskid Sądecki. Od „stolicy polskich Tatr” - Zakopanego dzielić nas będzie 45 km. Duzi i mali pasjonaci aktywnego wypoczynku będą mieli okazję między innymi: pojeździć na torze saneczkowym, uczestniczyć w wycieczkach pieszych, plażować nad jeziorem, wziąć udział w zajęciach „EKOsferycznych”, zwiedzić ruiny zamku czy chociażby uczestniczyć w naszych Igrzyskach Sportowych „Kluszkowce 2021”. Jeżeli jesteście ciekawi co kadra wyjazdu przygotowała dla Was jeszcze, to zapraszamy do szczegółowego opisu poniżej.

Wczasy rodzinne "górska przygoda"

Propozycja adresowana do rodziców z dziećmi w wieku od 4 do 12 lat. Dla najmłodszych przygotowaliśmy codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne pod okiem naszych najlepszych wychowawców, specjalistów od animacji dla dzieci. Zabawy, wycieczki, zajęcia edukacyjne i sportowe odbywać będą się w wymiarze ok. 6 h/dziennie. Nasi najmłodsi wczasowicze będą mieli okazję od strony praktycznej poznać takie dyscypliny olimpijskie jak: golf, badminton, baseball, skoki na trampolinie, pchnięcie „kulką”, biegi krótkie, sztafety biegowe, łucznictwo i wiele innych. Podczas zajęć edukacyjnych nauczymy się robić fit mufinki, kulki mocy z daktyli, poznamy tajniki domowych upraw między innymi zdrowych kiełków oraz nauczymy się robić eko kosmetyki samemu. Zapewniamy kameralne grupy zajęciowe: 5-10 osób.
Podczas gdy rodzice oddawać będą się błogiemu relaksowi lub zajęciom z programu fakultatywnego, nasi wychowawcy gwarantują pełną opiekę nad najmłodszymi. Wieczorem po kolacji proponujemy dzieciom rozbudowany program rekreacyjno-integracyjny z naszymi wychowawcami. Nie zapominając o rodzicach, przygotowaliśmy i dla nich kilka niespodzianek... Zwieńczeniem wyjazdu będą rodzinne Igrzyska Sportowe „Kluszkowce 2021”. Zrób wszystko żeby być prawdziwym multimedalistą olimpijskim.

Przykładowy program

Dzień 1: Przyjazd do pensjonatu w godzinach 15:00-18:00. Kolacja, spotkanie organizacyjne z animatorami/wychowawcami. Prezentacja programu wyjazdu za równo dla najmłodszych, jak i dorosłych.

Dzień 2-10: Śniadanie w godzinach 8:30-9:30. 10:00-13:00 - zajęcia dla najmłodszych/realizacja programu fakultatywnego. 13:00-14:00 - przerwa na lunch. 14:00-16:00 - kontynuacja zajęć dla najmłodszych. 16:00-18:00 - czas na odpoczynek z rodzicami. 18:00-19:00 - obiadokolacja. 19:00-21:00 - dla dzieci między innymi: gry planszowe, zajęcia artystyczne, seanse filmowe; dla dorosłych zajęcia integracyjne i towarzyskie.

Dzień 11: Po śniadaniu wyjazd z pensjonatu.

 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie: 10 noclegów. Pensjonat Willa Jaroszówka. Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV - Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, sala telewizyjno/rekreacyjna.

Program fakultatywny

- Tor saneczkowy (5 przejazdów) - ok. 35 PLN/os.

- Zajęcia na deskach do pływania typu SUP - 40 PLN/os. (tylko dla dorosłych)

- Wycieczka rowerowa - 50 PLN/os. (tylko dla dorosłych)

- Kajaki - 20 PLN/godzina/os.

- Spacer po ruinach Zamku w Czorsztynie - 8 PLN/os.

Informacje dodatkowe

W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen biletów wstępu do parku wodnego „Termy Bania” oraz atrakcji zawartych w programie fakultatywnym. Cena nie obejmuje: transportu.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa