phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

wycieczki grupowe Polska


Trójmiasto

3 dni
od 855

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Opis

Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia i Sopot tworzą na północy Polski największe na naszym wybrzeżu centrum gospodarczo-przemysłowe. Nie możemy również zapomnieć o niepośledniej roli jaką spełnia Trójmiasto w sferze turystyki, dziedzictwa kultury i historii. Pobyt nad Bałtykiem pozostawi na pewno miłe wspomnienia. Począwszy od otarcia się o zręby naszej historii zwiedzając najważniejsze zabytki Gdańska czy Oliwy, a skończywszy na wspaniałym bałtyckim klimacie – wrócimy do domu pełni nowych sił.

1 dzień
06.00 wyjazd do Trójmiasta. Około 12.00-13.00 – przyjazd do Gdyni. Spacer Skwerem Kościuszki – głównym nadmorskim deptakiem miasta, przy którym przycumowane są zabytkowe okręty i statki m.in.: ORP Błyskawica i Dar Pomorza. Zwiedzanie jednego ze statków. Zwiedzanie ekspozycji Akwarium Gdyńskiego. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer.
2 dzień
Śniadanie. Przejazd na Westerplatte - spacer do Pomnika Obrońców Wybrzeża. Spotkanie z przewodnikiem w Gdańsku. Zwiedzanie Starego Miasta: Pomnik Poległych Stoczniowców – symbol „Solidarności” i walki opozycyjnej lat 80-tych, Poczta Polska (z zewnątrz), Ratusz Staromiejski (z zewnątrz), Kościół Św. Katarzyny – najstarszy kościół parafialny w Gdańsku, Droga Królewska – zwana również Traktem Królewskim, Złota Brama, Ratusz Głównego Miasta (z zewnątrz), Długi Targ z zabytkową fontanną Neptuna, Dwór Artusa (z zewnątrz), Brama Zielona, Długie Pobrzeże z Żurawiem, Kościół Mariacki. Powrót do Hotelu. Kolacja. Wieczorny spacer, nocleg.
3 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Przejazd autokarem do Oliwy jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdańska. Zobaczymy romańsko-gotycką Katedrę Oliwską ze słynnymi rokokowymi organami. 11.00 - koncert organowy. Następnie jedziemy do Sopotu, przechadzka reprezentacyjnym deptakiem miasta - Ulicą Bohaterów Monte Cassino (tzw. Monciak) na Molo. Naszym oczom ukazuje się Zatoka Gdańska i piaszczysta, szeroka plaża. Po południu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Częstochowy w godzinach wieczornych.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie – w zależności od dokonanych rezerwacji. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

CENA: od 970 zł/os (grupa 44 osób)

Świadczenia zawarte w cenie:
transport: komfortowy autokar,
zakwaterowanie: 2 noclegi w Hotelu **** - pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami,
wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje w formie bufetu,
ubezpieczenie: NNW w firmie Signal Iduna S.A.,
obowiązkowa składka na TFG - 2 zł i na TFP – zł,
opieka pilota,
usługi przewodnika lokalnego zgodnie z programem,
rezerwacja biletów wstępu.


WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE
Podana cena wycieczki nie zawiera opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Orientacyjna kwota na dodatkowe bilety wstępu to około 85 zł na osobę i obejmuje:
Sopockie Molo 9 zł, Katedra Oliwska 5 zł, Bazylika Mariacka z wieżą 12 zł, Akwarium Gdyńskie 27 zł, muzeum Okręt ORP "Błyskawica" z przewodnikiem około 30 zł.

Przykładowy Hotel
Hotel Sadova **** zlokalizowany jest w samym sercu tętniącego życiem Gdańska. Zaledwie pięciominutowy spacer dzieli nas od magicznego Długiego Targu. Zabytkowe kamieniczki, imponujący ratusz, klimatyczne kawiarenki, fontanna z czuwającym nad miastem Neptunem... – wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.
Basen pozwala na relaks, utrzymanie dobrej kondycji oraz rodzinną zabawę. Basen o wymiarach 12 m x 5 m i głębokości 1,2 m. Po energicznym wysiłku można odpocząć na przy basenowych leżakach. Dla gości hotelowych basen jest bezpłatny. Designerskie wyposażenie sali basenowej z pewnością uatrakcyjni relaks każdego gościa.
Sauna - pobyt w saunie infrared pozwala na przyjemną regenerację całego ciała. Wykorzystywane w saunie promienie podczerwone ogrzewają nasze ciało bezpośrednio, dzięki czemu aż 80% tej energii wnika w głąb naszego organizmu dając nam wiele korzyści. Sauna infrared jest polecana również osobom, które z różnych powodów nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny mokrej czy suchej.
Sala fitness - nowoczesne centrum rekreacji. Hotel posiada profesjonalnie wyposażoną salę fitness. Różnorodność sprzętów do ćwiczeń pozwoli na utrzymanie prawidłowej kondycji nawet w trakcie urlopu oraz wyjazdu służbowego.
Sadova SPA - zapraszamy także do skorzystania z bogatej oferty masaży relaksacyjnych oraz zabiegów kosmetycznych, które pozwolą Państwu zrelaksować się oraz zadbać o swoje ciało. W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu.

W związku z trwającym stanem pandemii dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych przepisów prawa i decyzji hotelu. Zabiegi w hotelowym SPA są dodatkowo płatne, konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.