phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Wycieczki szkolne Polska


ŁÓDŻ - kosmicznie

1 dni
od 75

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Opis

Łódź nie należy do miast o długiej historii. Co prawda prawa miejskie nadano jej za czasów panowania króla Władysława Jagiełły w 1423, jednak dopiero zaliczenie Łodzi do grona osad fabrycznych w 1820, spowodowało przemianę dotąd rolniczego miasta. Do Łodzi przybyli przedsiębiorcy i w krótkim czasie nastąpił niebywały rozwój urbanistyczny miasta i jego architektury. To miasto gdzie historia i nowoczesność żyją obok siebie w idealnej harmonii z zabytkami i atrakcjami dla turystów.               

Wyjazd z w godzinach porannych (godzina i miejsce zbiórki do ustalenia).
Przejazd do Łodzi. Program rozpoczniemy od wizyty w Experymentarium, w którym nauka nie ma tajemnic. Zwiedzając wystawę z przewodnikiem każdy będzie mógł wszystkiego dotknąć. Dodatkową atrakcją podczas zwiedzania interaktywnej wystawy będzie zabawa pod tytułem: Odkryj Tajemnice Einsteina. Gra łączy zabawę z elementami rywalizacji. Czas na posiłek. pobyt w Planetarium EC1, które jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Pod kopułą o średnicy 18 m znajduje się ekran sferyczny o średnicy 14 metrów, zaawansowany system projekcyjny o rozdzielczości 8K. W ramach pobytu możemy obejrzeć bajkę animowaną Kosmos dla najmłodszych. Po zakończonym zwiedzaniu przejazd na ulicę Piotrkowska – spotkanie z Misiem Uszatkiem. Wyjazd z Łodzi. Zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowo-wieczornych

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie – w zależności od dokonanych rezerwacji. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

CENA: od 75 zł/os (grupa 44 uczniów + 3 opiekunów + 1 kierownik)

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE
transport: autokar,
ubezpieczenie: NNW w firmie Signal Iduna S.A.,
opieka pilota,
obowiązkowa składka na TFG - 2 zł i na TFP – 2 zł,
rezerwacja biletów wstępu.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE
Podane ceny wycieczki nie zawierają opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Orientacyjna kwota na dodatkowe bilety wstępu to ok. 35 zł na ucznia i obejmuje: Experymentarium 22 zł, Planetarium EC112 zł.
Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.
Ceny dotyczą grup wyjeżdżających z Częstochowy. Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach

Realizujemy płatność  BONEM TURYSTYCZNYM 

Na życzenie klienta biuro może doliczyć dodatkowe świadczenia nie ujęte w podstawowej cenie wycieczki takie jak: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, dodatkowe posiłki oraz usługi miejscowych przewodników.
Cena i dodatkowe koszty biletów do zwiedzanych obiektów zostały opracowane na podstawie zebranych informacji i stanu prawnego na dzień 15.03.2021