phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Wycieczki szkolne Polska


BESKID ŚLĄSKI - z wizytą u Adama Małysza

1 dni
od 80

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Opis

Beskid Śląski – pasmo górskie, stanowiące część Beskidów Zachodnich. Jest mezoregionem wchodzącym w skład prowincji Karpat Zachodnich. Najwyższymi szczytami Beskidu Śląskiego są Skrzyczne i Barania Góra, natomiast dla części czeskiej Czantoria Wielka.

Wyjazd z Częstochowy w godzinach porannych (godzina i miejsce zbiórki do ustalenia).
Przejazd do Ustronia. Pobyt w Leśnym Parku Niespodzianek. W programie: wykład sokolnika na temat ptaków drapieżnych, pokaz lotów, spacer po parku. Jak latają sowy?, możliwość karmienia zwierząt, leśne zagadki i niespodzianki (możliwość czasu wolnego dla dzieci na niezwykłym placu zabaw). Spacer ścieżką dydaktyczną. Przejazd do Wisły. W programie zwiedzanie: Muzeum Adama Małysza, skocznia narciarska - Wisła Malinka, spacer Aleją Gwiazd. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie – w zależności od dokonanych rezerwacji. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

CENA: od 70 zł/os (grupa 44 uczniów + 3 opiekunów + 1 kierownik)

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE
transport: autokar,
ubezpieczenie: NNW w firmie Signal Iduna S.A.,
opieka pilota,
obowiązkowa składka na TFG – 2 zł i TFP – 2 zł,
rezerwacja biletów wstępu,

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE
Podane ceny wycieczki nie zawierają opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Orientacyjna kwota na dodatkowe bilety wstępu to około 37 zł na ucznia i obejmuje: Leśny Park Niespodzianek 20 zł, Muzeum Adama Małysza 5 zł, Skocznia Wisła Malinka 12 zł.
Ostateczna cena jest uzależniona od terminu wyjazdu i ilości uczestników.
Ceny dotyczą grup wyjeżdżających z Częstochowy.
Płatność za wycieczkę w dogodnych ratach.

Realizujemy płatność BONEM TURYSTYCZNYM

Na życzenie klienta biuro może doliczyć dodatkowe świadczenia nie ujęte w podstawowej cenie wycieczki takie jak: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, dodatkowe posiłki oraz usługi miejscowych przewodników.
Ceny i dodatkowe koszty biletów do zwiedzanych obiektów zostały opracowane na podstawie zebranych informacji i stanu prawnego na dzień 15.03.2021