phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Wycieczki objazdowe Promocje
Znaleziono 9 ofert.

Wycieczki objazdowe Włochy

Regiony północnych i środkowych Włoch poznacie podczas podróży na "Capri Tour", "Venezia Tour", "Toscana Tour", "Rzymskie Dolce Vita", "Viva Italia", "Alpejskie jeziora", "Toskania i Cinque Terre".

Zobaczycie urzekającą Wenecję - miasto na wodzie, wysepki Laguny Weneckiej słynące z wyrobów koronek i magicznego, weneckiego szkła, średniowieczne fortyfikacje najstarszej republiki świata San Marino, staniecie pod balkonem Romea i Julii w Weronie. Zwiedzicie Padwę z Bazyliką Św. Antoniego, Pizę z Placem Cudów i Krzywą Wieżą. Zaczerpniecie alpejskiego powietrza i uroków jezior Garda, Iseo, Como i Lecco. Odsapniecie w cieniu cytrynowych drzew w Limone sul Garda, zachwycicie się niezwykłym Sirmione. Wjedziecie kolejką linową na Monte Baldo a w Mediolanie stolicy mody, zobaczycie Piazza della Scala z pomnikiem Leonarda da Vinci i cudo-późnogotycką Katedrę Narodzin św. Marii.

Wybierzecie się w rejs statkiem wzdłuż Cinque Terre – czyli „Pięciu Ziem”, a także na wyspę Elbę, gdzie będziecie podziwiać najpiękniejsze zakątki wyspy słynącej z malowniczych pejzaży i pobytu Napoleona. Poczujecie niezwykłą atmosferę toskańskich miast i miasteczek takich jak Bolonia, Siena z majestatycznym Sanktuarium Św. Katarzyny, kolebka renesansu-cudowna Florencja z Ponte Vecchio, Asyż miasto Św. Franciszka, Arezzo, Cortona, Orvieto, Lukka czy San Gimigniano słynące ze średniowiecznych wież. Będzie też czas na chwilę zadumy w Opactwie Benedyktynów i na Cmentarzu Polskich Żołnierzy na wzgórzu Monte Casino. Dotrzecie także do serca Włoch, wiecznego miasta bo przecież wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. A tu prawdziwa uczta dla zmysłów !!! Antyczne Forum Romanum, Koloseum, Pałac Anioła, Panteon, Fontanna di Trevi, Fontanna Czterech Rzek i wiele, wiele innych zabytków. Przed Wami jeszcze Watykan z Bazyliką Św. Piotra, Muzeami Watykańskimi, Kaplicą Sykstyńską, Castel Gandolfo letnia rezydencja papieska i starożytne Tivoli z willą Cesarza Hadriana. Odwiedzicie również najpiękniejszą wyspę Morza Tyrreńskiego Capri, pobliski Neapol i antyczne Pompeje.
Proponujemy również niezwykłą trasę "Na kraniec włoskiego obcasa" a na niej Bari, skalne Matera, zaskakujące Alberobello i Wyspy Tremiti lub wycieczkę "Giro di Italia" aż na Sycylię z wulkaniczną Katanią, starożytnymi Syrakuzami, czarnymi plażami Wysp Liparyjskich i "śpiącą" Etną.
Włochy i Francję zwiedzicie podczas wyjazdu "Liguria i Lazurowe Wybrzeże" a na nim m.in. Genua, Verdon Gorge, Cannes, Nicea, Èze, Monaco, Monte Carlo, Mediolan, Padwa.
Włochy i Chorwację na wycieczce "Wokół Istrii"a na niej
Rijeka, Opatija, malownicze wyspy Cres i Veliki Brjuni - Rzymski amfiteatr w Puli, Rovinj, Porec, Motovun i Triest z zamkiem Miramare.
" Śródziemnomorskie Perły" czyli Włochy, Francja i Hiszpania a po drodze Genua, Monako, Cann, Nicea, średniowieczny Awinion, Barcelona A.Gaudiego, Girona i Figueres ekscentrycznego Salvadora Dali.