phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Wycieczki objazdowe Promocje
Znaleziono 37 ofert.

Wycieczki objazdowe

Lubisz podróżować? Interesują Cię atrakcje Europy?
Frajdę sprawia Ci zwiedzanie ciekawych miejsc, zabytków, muzeów, a może podczas swoich podróży lubisz poznawać kuchnie i smaki odwiedzanych regionów Europy, które razem z Almaturem masz dzisiaj na wyciągnięcie ręki? A może, po prostu lubisz podróżować w sympatycznej atmosferze.

Jeżeli na jedno z pytań odpowiedziałeś sobie tak, to spakuj swoją walizkę i wybierz się razem z nami w autokarową wycieczkę po Europie. Nasi – zaliczani do grona najlepszych – przewodnicy oprowadzą Cię po miejscach które – wybierając się z nami w podróż - zawsze chciałeś odwiedzić.

Nasze wycieczki to szeroka oferta turystyczna skierowana zarówno do starszych jak i młodszych osób. Tak by każdy w zależności od swoich potrzeb oraz możliwości mógł rozpocząć podróżowanie z Almaturem.

Nowoczesne i wygodne  autokary Almaturu – doświadczeni kierowcy i piloci – sprawią, że zwłaszcza w obecnych warunkach podróż będzie wygodna i przyjemna.

Poniżej znajdziesz listę podróży z aktualnego katalogu wycieczek. Filtry zlokalizowane u góry pomogą Ci wybrać podróż Twoich marzeń – nie czekaj już teraz zaplanuj swoje wakacje.